Prosím cez sek­ciu KONTAKT zanecha­jte spät­nú väzbu, ohľadne Vašej spoko­jnos­ti s naši­mi služba­mi.

18 comments on “REFERENCIE

 1. Fotograf, bol dobrý ( pri­am výborný ) nakoľko to bola jeho prvá skúsenosť, vôbec to tak nevy­pada­lo, očivid­né mal skúsenos­ti už z iných typov akcii. Najväčšia výho­da bola cena.
  V sku­točnos­ti to že sa rozhodol, fotiť našu svad­bu bol môj nápad a chvíľu mi trva­lo kým som ho presvedči­la, keďže som poz­nala jeho tvor­bu z iných akcii.

 2. Martin Ambrus + manželka Maťka says:

  Naša svad­ba bola, záleži­tosť výberu najlac­ne­jšej ceny s najlepšou kval­i­tou. To isté plati­lo aj o fotografovi. Boli sme prek­vapený že výsled­ná kvali­ta bola porov­nateľná s fotograf­mi s oveľa vyššej cen­ovej kategórii aj keď pri fotení nevyš­lo všetko tak ako by malo, ale koniec kon­cov úplná spoko­jnosť.

 3. Fotograf dokázal zachytiť fotografie z iného pohľadu, ktorý by nám ani nena­padol, tým boli fotky zau­jí­mavé a výsle­dok bol úžas­ný. S fotka­mi sme veľ­mi spoko­jní a budú nám pripomí­nať náš krás­ny jedinečný deň.

 4. Milan Beňo a Denisa Beňová says:

  Fotograf bol doporučený od kamará­ta, nakoniec sme boli radi sme dali na odporúča­nia. Za kval­it­nú pracú som zvýšil cenu za ktorú nám ponúkal svo­je služ­by na znak dobre odve­denej robo­ty.
  Počas fote­nia nám zača­lo pršať a mysleli sme si že fotky neb­udú za nič stáť, ale boli sme milo prek­vapený ako fotograf zvlá­dol situá­ciu.

 5. Mirek Dudik a manželka Lucia says:

  Náš pôvod­ný fotograf nám ochorel, bola nám odporučená ako náhra­da ten­to fotograf, keďže sme mladý štu­den­ti po skole, naša poži­a­davka bola cena, fotograf splnil nad­mieru očaká­va­nia. Fotky boli natoľko kval­itne že sme nemali srd­ce a cenu sme navýšili ešte o 20e, prav­daže v rám­ci našich možnos­ti. Kvali­ta 9/10 príst­up 10/10.

 6. Milan a Romana Drobný. says:

  Na svad­bu, sme poz­vali fotografa ako hosťa, nechceli sme aby náš fotil ale zabá­val sa. Trval na tom že nám spraví zopár fotiek ako pami­atku. Čo sa neskôr ukáza­lo uro­bil veľ­mi dobre, pre­tože sa nám nepo­dar­i­lo získať všetky fotky od pro­fe­sionál­ne­ho fotografa. V pod­state nám zachránil momen­ty tej­to peknej chvíle. Vďa­ka.

 7. Michaela Masarova Madarasova says:

  Vďa­ka za foto

 8. Martin a Klaudia Hegely. says:

  Svad­bu sme mali v Nitre, a fotili sme sa na tamo­jšom hrade. Fotograf nám vyšiel vo všetkom v ústre­ty naprostá spoko­jnosť. Čo sa týka ceny nič kval­it­ne­jšie za tuto cenu sme na trhu nenašli.
  S fotografom sme si poz­vali aj kam­era­mana ktorý spolupracu­je s fotografom Dra­homíra Deb­nára http://dajos.eu/video/uvod.php, tak­tiež úplná spoko­jnosť.

 9. Hela says:

  Aj ked sme nemali tolko casu ako sme planovali fotiek sme uro­bili dosta­tok a su nad­h­erne, vel­mi sa mi paci ako si vys­ti­hol ten moment ked sa Viki na mna poz­era, ten pohlad do tych det­skych oci je jedinec­ny. A aj vsetky ostatne fotky su nad­h­erne a aj touto ces­tou sa ti chceme podako­vat Hela&Patrik&Viki

 10. Daniela says:

  Per­fek­tne Fotky!!!
  Den pred svad­bou sme este nevedeli,ci budeme mat fotografa Ale Peter je taky flexibilny,ze bez prob­le­mov prisiel a uro­bil nam Super Fotky!!!
  Daku­jeme za vsetko

 11. Petra says:

  Ešte raz veľká vďa­ka, so svadob­ný­mi fotka­mi sme nad mieru spoko­jní. Peťo je veľ­mi prí­jem­ný, milý, šikovný fotograf a naozaj flex­i­bil­ný, keďže sme začali hľadať fotografa krátko pred svad­bou a on bol jed­iný ochot­ný prísť a fotiť počas vianočných svi­atkov. Vrele odporúčame!!!

 12. Snezana Duricova says:

  Dobry den, pan Flimel,

  Co sa tyka nasho feed­backu – fotky su OK ale nie sme spoko­jni s tym, ze fotky v elek­tron­ick­ej verzii maju vase ini­cialy a este k tomu dost vyrazne. Viem, ze ste to uvadza­li v pod­mienkach. Ale toto je prvykrat, kedy sme sa s tym stretli, kedy si pri take­j­to sluzbe fotograf necha­va svo­je logo na fotkach, ktore si objed­name, zakupime a sme na nich my(alebo nase deti). A boli sme foteni uz viac­ery­mi profi fotograf­mi, po zaku­peni foto a dodani elek­tron­ick­ej verzie boli fotky bez ake­hokolvek zasahu.

  Daku­jem a pra­jem vam pekne leto.

  Snezana Duri­co­va

  • Peter Flimel says:

   Dobry den, daku­jem za spat­nu vazbu…

   Jed­ná sa o fote­nie par foto za nízku cenu, pre­to je to tak
   Robim aj ine fote­nia, a tak isto davam bez marku foto ale sami musite uznat ze je to za inu cenu. Ja som sa nestre­tol este s fotografom, kto­ry by daval pri takom­to foteni elek­tron­icku podobu, ale kedze chcem aby ludia mali aj elek­tro. a zaroven aby boli motivo­vany si sprav­it foto bez marku, je to urobene tak­to.

   Asi by som mal toto lep­sie vysvetlit pri infor­ma­ci­ach…

   Vda­ka za spat­nu vazbu
   s poz­dravom
   Peter Flimel

   • Snezana Duricova says:

    Daku­jem pan Flimel za vasu odpoved, rozu­miem.

    S poz­dravom
    Snezana Duri­co­va

 13. Katarína Olejárová says:

  Pán Flimel nám fotil dcéru v škôlke, s fotka­mi sme veľ­mi spoko­jní, malá ochotne zapó­zo­vala, vid­no, že to s deť­mi vie. Môžem len odporúčať 🙂

 14. Zuzana Ružičková says:

  Reak­cia na Fote­nie v škôlkach, 2015

  Fotky sú naozaj ten­to rok krásne a je hodne z čoho vyber­ať.
  Ďaku­jem veľ­mi pekne.
  Zuzana Ružičková

 15. Katarína Rajčány says:

  Dobry den,
  daku­jem za fotky, su vel­mi pekne ..

 16. reak­cia na : Zdrav­icko suse­dia smile emoti­con Hladam nejake­ho sikovne­ho fotografa/fotografku na fote­nie v exterieri s cit­om pre pri­odzene pekne nep­re­can­cane fotky niekede v prirode s bruskom smile emoti­con Ter­min: ide­alne do kon­ca sep­tem­bra nech sa to sti­hne zre­al­i­zo­vat. Bratisla­va. Poprosim do komen­tov aj linky na Vase prace s podob­nou tem­atik­ou v exterieri. Daku­jem pekne smile emoti­con

  presne toto iste som ziadala aj ja, a uplne nahodou som nasla Peta Flimela (fotil mojho syna v skolke, tak krasne prirodzene a kval­itne skolkarske fotky som este nev­idela) .. takze pofotil aj nas , my sme sa schvalne nes­ta­jlo­vali, iba sme sa nor­malne obliek­li a bol z toho celkom pekne stra­ve­ny cas .. vybrala som si bratislavsky hrad (je tam kopec prirodzenych kulis) .. skus pozri­et, toto sme my, robil to ter­az pred tyzd­nom .. aa cena viac ako pri­azni­va http://fotograf.flimel.eu/rodinne-fotenie/

Comments are closed.